Home

Скоро банкрут Шезлонг медведев тенис басня разпръсквам злоупотреба

Неудържим Алкарас подчини Медведев и свали Джокович от върха (ВИДЕО) -  Спортни новини
Неудържим Алкарас подчини Медведев и свали Джокович от върха (ВИДЕО) - Спортни новини

С контузия: Даниил Медведев стигна първи 1/2-финал в Индиън Уелс (ВИДЕО) -  Спортни новини
С контузия: Даниил Медведев стигна първи 1/2-финал в Индиън Уелс (ВИДЕО) - Спортни новини

Медведев: Желим да наставим да промовишем тенис

Даниил Медведев возобновил тренировки на корте после операции :: Теннис ::  РБК Спорт
Даниил Медведев возобновил тренировки на корте после операции :: Теннис :: РБК Спорт

БТА :: Даниил Медведев спря победната серия на Себастиан Баес и достигна  четвъртия кръг на Откритото първенство на САЩ по тенис при мъжете
БТА :: Даниил Медведев спря победната серия на Себастиан Баес и достигна четвъртия кръг на Откритото първенство на САЩ по тенис при мъжете

Новини - Българска федерация по тенис

9 факта за руснака Даниил Медведев, който спечели 2021 US Open - Russia  Beyond България
9 факта за руснака Даниил Медведев, който спечели 2021 US Open - Russia Beyond България

Даниил Медведев надделя над Яник Синер и спечели тенис турнира в Ротердам -  ndt1.eu
Даниил Медведев надделя над Яник Синер и спечели тенис турнира в Ротердам - ndt1.eu

Медведев: Условията са брутални, можеше да припаднем - Тенис - Голям шлем -  Gong.bg
Медведев: Условията са брутални, можеше да припаднем - Тенис - Голям шлем - Gong.bg

19-ата поредна победа е факт: Медведев спря похода на Тиафо и ще дебютира  на финала в ИУ! - Tennis.bg
19-ата поредна победа е факт: Медведев спря похода на Тиафо и ще дебютира на финала в ИУ! - Tennis.bg

Даниил Медведев стигна до полуфинал с Джокович в Дубай - Gol

Даниил Медведев иска да намери баланса в предстоящия турнир по тенис в  Монте Карло - Про Нюз Добрич
Даниил Медведев иска да намери баланса в предстоящия турнир по тенис в Монте Карло - Про Нюз Добрич

Григор Димитров замени Даниил Медведев в тенис шоу турнир

Медведев се класира на осминафинал в Мадрид

Даниил Медведев няма да играе във Вашингтон – TennisKafe

Даниил Медведев се класира за финала на турнира по тенис за мъже в Лос  Кабос - Утро
Даниил Медведев се класира за финала на турнира по тенис за мъже в Лос Кабос - Утро

Медведев - за едни луд, за други звяр - Труд

Даниил Медведев достигна полуфиналите в САЩ - Стадион

Тиафо го удри Медведев со топче во меѓуножјето, но Русинот се најде во  финале (Видео) – Спорт Манија
Тиафо го удри Медведев со топче во меѓуножјето, но Русинот се најде во финале (Видео) – Спорт Манија

Изненада! Медведев спря страхотната серия на Джокович

Холгер Руне събра багажа на Медведев

Даниил Медведев е на осминафинал в Лондон след обрат срещу Мартон Фучович -  По света и у нас - БНТ Новини
Даниил Медведев е на осминафинал в Лондон след обрат срещу Мартон Фучович - По света и у нас - БНТ Новини

Джокович е фаворит, но Медведев вече го е разплаквал в Ню Йорк

Tennis.bg - Даниил Медведев

Daniil Medvedev - Wikipedia

Медведев детронира Алкарас, ще спори с Джокович за титлата на US Open  (видео)
Медведев детронира Алкарас, ще спори с Джокович за титлата на US Open (видео)

Даниил Медведев спечели титлата на турнира по тенис в Рим - Спорт - БНР  Новини
Даниил Медведев спечели титлата на турнира по тенис в Рим - Спорт - БНР Новини

РТС :: Тенис :: Зверев и Медведев експресно до другог кола Ју-Ес опена

Даниил Медведев е на финал на турнира по тенис в Доха - Topsport.bg

Медведев се озори срещу американец, но е на полуфинал на Уимбълдън - Тенис  - Dsport.bg
Медведев се озори срещу американец, но е на полуфинал на Уимбълдън - Тенис - Dsport.bg

Медведев победи сензацията на Уимбълдън за място на 1/2-финал ᐉ Новини от  Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
Медведев победи сензацията на Уимбълдън за място на 1/2-финал ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Даниил Медведев вышел в четвертьфинал Australian Open :: Теннис :: РБК Спорт

С трудна победа Медведев се класира за 1/4 финалите в Хале, Циципас отпадна  изненадващо - Bgonair
С трудна победа Медведев се класира за 1/4 финалите в Хале, Циципас отпадна изненадващо - Bgonair

Финалистът Медведев: Не вярвам, че съм на финал - Тенис - Голям шлем -  Gong.bg
Финалистът Медведев: Не вярвам, че съм на финал - Тенис - Голям шлем - Gong.bg

Тенис маратонът на Даниил Медведев приключи – TennisKafe

Даниил Медведев стигна до титлата във Виена след обрат

Даниил Медведев ще бори Джокович за втора титла на US Open (ВИДЕО) - ndt1.eu

Даниил Медведев спечели турнира "Мастърс" по тенис в Шанхай - Bgonair

Даниил Медведев остался недоволен поведением зрителя во время финала:  назвал его безмозглым и пожаловался судье, видео - Чемпионат
Даниил Медведев остался недоволен поведением зрителя во время финала: назвал его безмозглым и пожаловался судье, видео - Чемпионат

Даниил Медведев записа седма поредна победа в Торонто – TennisKafe

Медведев се класира за финала на турнира по тенис в Доха – Тема Спорт

Медведев прекъсна победната серия на Джокович - Webcafe.bg

Медведев се завръща начело на световния тенис от 13 юни - Спорт - Телеграф

Медведев отстрани Вердаско на старта в Куинс - Тенис - Мъже - Gong.bg

Вавринка и Медведев излизат един срещу друг на полуфиналите в "Дирия Тенис  Къп"
Вавринка и Медведев излизат един срещу друг на полуфиналите в "Дирия Тенис Къп"

Медведев препустио само два гема противнику у првом колу Ју Ес опена

Медведев отнесе унгарец на US Open - Спорт - Телеграф

РТС :: Тенис :: Медведев: Поштујем одлуку Вимблдона

Даниил Медведев се класира за полуфиналите на турнира по тенис от сериите  "Мастърс" в Синсинати, Карлос Алкарас отпадна
Даниил Медведев се класира за полуфиналите на турнира по тенис от сериите "Мастърс" в Синсинати, Карлос Алкарас отпадна

Медведев отказа участие в Барселона

Гласът на Русия в тениса: Даниил Медведев и Андрей Рубльов с коментари за  конфликта в Украйна
Гласът на Русия в тениса: Даниил Медведев и Андрей Рубльов с коментари за конфликта в Украйна

Даниил Медведев стал второй ракеткой мира и может свергнуть с трона Новака  Джоковича ещё до «Ролан Гаррос», статистика - Чемпионат
Даниил Медведев стал второй ракеткой мира и может свергнуть с трона Новака Джоковича ещё до «Ролан Гаррос», статистика - Чемпионат

Медведев: Мислим да никада нисам имао овако добар почетак сезоне - ЈМУ  Радио-телевизија Војводине
Медведев: Мислим да никада нисам имао овако добар почетак сезоне - ЈМУ Радио-телевизија Војводине